Iepazīšanās klubi

Starp daudzajiem veidiem kā iepazīties ar cilvēkiem, vēlamies izcelt dažādus iepazīšanās klubiņus, kas darbojas ne vien Latvijā, bet arī pasaulē. Šādi klubi parasti rīko dažādus iepazīšanās vakarus vai citas aktivitātes ar mērķi, savest kopā cilvēkus, lai tie varētu veidot kopīgu nākotni. Šo klubu sanāksmes ierasts notiek intīmā un klusā gaisotnē, lai nekas netraucētu savstarpēji iepazīties.

Iepazīšanās klubu bieds – internets.

loveŅemot vērā to, ka pēdējos gados interneta lietotāju skaits ir krasi audzis, vis dažādāko nozaru biedri ir sapratuši, ka klientu skaitu var krasi palielināt tieši ar interneta starpniecību. Arī iepazīšanās dienestu un kubu pakalpojumi nav izņēmums. Tas taču ir tik ērti – apsēdies mājās pie datora un meklē savu mīlestību onlainā, starp tūkstošiem biedru. Taču ir vēl palikuši tādi romantiķi, kuri uzskata, ka savu īsto un vienīgo var atrast klātienē, tādēļ tiešsaistes iepazīšanās pakalpojumus neizmanto.

Atšķirība.

Sabiedrībā pastāv uzskats, ka visi iepazīšanās klubi, dienesti un biedrības nodarbojas tikai ar seksuāla rakstura pakalpojumu sniegšanu. Tā nebūt nav, jo šādus pakalpojumus neviens sevi cienošs klubs vai dienests nemaz nepiedāvā divu iemeslu dēļ – pirmkārt, tas ir nelegāli un otrkārt tas nav ētiski. Ja iepazīšanās klubam ir svarīgi tā klienti, tad reputācija ir viena no tām lietām, ko sabojāt nevēlas neviens, jo nereti potenciālie dalībnieki sākotnēji iepazīstas ar atsauksmēm un tad izlemj vai ņemt dalību kluba aktivitātēs, vai nē.

Darbības vietas.

Lai arī internets savā ziņā klientus atņem, dažādi iepazīšanās klubi, kur nenotiek anonīma slēpšanās no otras personas tiešsaistē, ir atrodami joprojām Latvijas lielākajās pilsētās, tajā skaitā Ventspilī, Daugavpilī, Liepājā un Rīgā. Mazpilsētās šādu iepazīšanās klubu nav, jo lielākā daļa pilsētas vai ciema iedzīvotāji viens otru pazīst un kontaktu var atrast savādākā veidā.

Kāpēc šādi klubi lēnām pazūd?

Internets noteikti nav vienīgais iemesls kādēļ iepazīšanās klubi sāk palikt aiz vien mazāk un to lietotāju skaits sarūk. Par iemeslu noteikti vēl kalpo tas, ka pēdējos gados no mūsu valsts ir tik daudz aizbraucēji un jauna mājvieta un līdz ar to jauni kontakti tiek dibināti citā valstī. Par vēl vienu iemeslu noteikti var nosaukt dzimumu nevienlīdzīgo skaitu klubā, jo liela daļa sieviešu meklē nevis cilvēku, ar kuru pavadīt kopā savu atlikušo mūžu, bet abi situētu vīrieti, kurš spētu viņu materiāli nodrošināt.

Klubu atvērtība.

Šie iepazīšanās klubi noteikti nevienu piedalīties gribētāju nedzīs projām. Tieši otrādi – jo vairāk cilvēku, jo jautrāk un lielāka iespējamība satikt savu sirds otro pusi. Par klubu aktivitātēm nereti informāciju var meklēt vietējo laikrakstu sludinājumu sadaļā, kur tiek sniegta informācija par klubiņa aktivitātēm, piemēram, nedēļas nogalē. Šie nelielie ziņojumi arī ir tie, kas palīdz piesaistīt jaunus klientus, jo tiek izraisīta interese par to, kas šādos pasākumos notiek, vai vienkārši ir vēlme iepazīties. Par kluba biedru noteikti var kļūt arī pēc paziņu un draugu ieteikumiem, kuri ir jau šo klubu apmeklētāji un ir apmierināti ar darbību tajā.

Iepazīšanās klubu mājas lapas.

Protams laikam ejot un tehnoloģijām attīstoties arī iepazīšanās klubi nedrīkst atpalikt no laika, tādēļ izveido savas mājas lapas, lai klienti varētu kontaktēties arī tiešsaistē. Taču tas nenozīmē, ka netiek rīkoti kopīgi dažādu aktivitāšu vakari, kad biedri satiekas klātienē un apspriež sev interesējošas tēmas. Šī ir arī galvenā atšķirība šiem klubiem no citiem interneta iepazīšanās portāliem.